کسب درآمد از طریق معرفی پلتفرم پارس فریلنسر

کسب درآمد در پلتفرم پارس فریلنسر به ارائه خدمات فریلنسری و دورکاری ختم نمی شود، ما برای افرادی که هیچ تخصص و مهارتی ندارند و یا اینکه انجام پروژه به روش فریلنسری مورد علاقه آنها نیست، روش دیگری که در دنیا امتحان خود را پس داده و از جمله موفق ترین سیستمهای کسب درآمد میلیونی هست را راه اندازی کرده ایم.

این روش تبلیغاتی برای کسب و کارهای آنلاین از گذشته در ایران مرسوم بوده است اما بصورت حرفه ای و گسترده توسط تیم ادرو برای فروشگاه دیجی کالا و دیجی استایل راه اندازی شده است.

سامانه همکاری در فروش می‌تواند منبع کسب درآمد مطمئنی برای شما باشد. اگر شما به تازگی در سامانه کسب درآمد ثبت نام کرده‌اید، از همین الان به شما این اطمینان را می‌دهیم که موفقیت شما تضمین شده و مشروط به میزان تلاش شماست.

نحوه دریافت لینک تبلیغاتی پلتفرم پارس فریلنسر و کسب درآمد از آن

1- ابتدا در پلتفرم پارس افیلیت (affiliatly) ثبت نام نمایید.


2- پس از ورود به پنل کاربری گزینه لینکهای بازاریابی را از منوی سمت راست کلیک نمایید، فهرست لینکها و محصولات فعال نمایش داده می شود و می توانید لینک مورد نظر را کپی و در رسانه ی خود منتشر نمایید. (سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی)

🔸 ساختار لینک های بازاریابی به این صورت هستند https://parsfl.ir/?af_id=cC9rbmh1UUVSUDBKVXFXSzdHekE3QT09

3- هر کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت شود و عضویت خود را ارتقا دهد 40% از مبلغ بسته اعتباری به شما پرداخت میشود.

🔸 لینک شما با هر بار کلیک به مدت یکماه در حافظه مرورگر بازدید کننده ذخیره میشود. (هر خرید در این مدت به نام شما ثبت میشود)

🔸 بطور مثال: با جذب روزانه 10 نفر بطور میانگین حداقل 6 میلیون تومان در ماه پورسانت دریافت می کنید.

🔸 در صورت جذب بیشتر از 50 کاربر در روز 50% پورسانت دریافت می کنید. ( در اینصورت حداقل 41 میلیون تومان در ماه پورسانت دریافت می کنید)

کسب در آمد از طریق معرفی پلتفرم پارس فریلنسر
لینک های بازاریابی

از طریق منوی سفارشات من می توانید تعداد فروش را مشاهده نمایید

پیشنهاد ما این است که از همان ابتدا برنامه‌هایتان برای فروش را معطوف به یک منبع ترافیک نکنید و سعی کنید از منابع مختلف و دائم به جذب مشتری مشغول باشید؛ چون هر منبع ترافیکی می‌تواند یک شبه ناپدید شود و تمام زحمات شما را بی‌نتیجه کند. ساخت یک وب سایت با ارتباطات و لینک‌های بسیار زیاد فرصت نوآوری و پیشرفت را به شما می‌دهد. در سال‌های اخیر شبکه‌های اجتماعی ثابت کرده اند که می‌توانند ابزار قابل اطمینانی برای هدایت بازدیدکنندگان به صفحه شما باشند. گوگل به صورت مداوم در حال تغییر الگوریتم‌های جستجو است و راهکار عاقلانه، ارتباط با بقیه سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای جذب هر چه بیشتر مخاطب است.

سوالات و پیشنهادات خود را از طریق دیدگاه با ما در میان بگذارید

پشتیبان پارس افیلیت

نویسنده از: 2020-12-23

۴ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید