راه اندازی سیستم پرداخت ارزی

ارائه خدمات در ایران درمقایسه با سایر کشورها بسیار ارزان و مقرون‌ به‌صرفه است و کمپانی‌های خارجی همواره تمایل زیادی به همکاری با فریلنسرهای ایرانی دارند، از این رو ما تصمیم گرفتیم امکان پرداخت ارزی را در پلتفرم پارس فریلنسر راه اندازی نماییم.

همچنین اگر در ایران به صورت دورکاری یا فریلنسری با شرکت هایی در خارج از ایران کار می کنید، سیستم پرداخت ارزی به شما کمک می کند که درآمد خود را در قالب ریال یا هر ارز دیگری به صورت آنلاین، امن و سریع از کارفرمای خود دریافت نمایید.

جهت نقد کردن درآمد ارزی به عنوان فریلنسر از کارفرمای خود دعوت به ایجاد پروژه در پارس فریلنسر نمایید.

پرداخت از طریق ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با بیت کوین

پرداخت از طریق بانک

پرداخت از طریق سیم کارت های روسیه

پرداخت از طریق خودپردازها

کمی قبل از این ارتباط کاری بین المللی به خاطر مشکلات ناشی از پرداخت های بین الملل دچار مشکل اساسی بود که با راه اندازی سیستم پرداخت ارزی «پارس فریلنسر» کارفرمایان درهر جای جهان می توانند به صاحبان مهارت های مختلف در هرجای دیگر جهان پروژه سفارش دهند و به سادگی دستمزد آن را بپردازند.

در سایت پارس فریلنسر پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن انجام می شود ، به اینصورت که کارفرما هزینه ی انجام پروژه را در سایت سپرده گذاری می کند و هر زمان که پروژه را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد کرده و سایت مبلغ سپرده گذاری شده را به حساب فریلنسر انتقال می دهد .

2 دیدگاه

  • Ashraf Hemmati

    خیلی عالیه. من گوینده انگلیسی زبان با لهجه ی استاندارد و NATIVE هستم. میخوام با سایت های فریلنسری خارجی هم کار کنم. آیا شما میتونین به من کمک کنین؟

    • با وجود تحریم ها کار با پلتفرم های خارجی مشکل هست، بزودی در نسخه بین المللی پارس فریلنسر پروژه های خارجی را منتشر می کنیم
      parsfreelancer.com

دیدگاه خود را بنویسید