کاربر گرامی جهت بهره مندی از امکانات سایت با توجه به سطح فعالیت خود یکی از بسته های زیر را تهیه فرمایید.

چنانچه برای اولین بار قصد فعالیت در پلتفرم پارس فریلنسر را گرفته اید، با کد تخفیف new اشتراک 5ساله را با 10% تخفیف تهیه نمایید.

هزینه خدمات و زیرساخت

اشتراک فریلنسر:

رایگان

ماهانه

79000

سه ماه

499000

پنج سال

اشتراک کارفرما:

رایگان

همیشه

125000

12 ماه

45000

سه ماه

مقایسه پلتفرم‌های فریلنسری

پارس فریلنسر کمترین کارمزد را در میان پلتفرم‌ها تضمین می‌دهد، ما معتقدیم که کارمزد کمتر باعث می‌شود شما بتوانید کسب و‌ کار خود را گسترش دهید، “در اینصورت با هم رشد می‌کنیم”

ضمانت پرداخت

در پلتفرم پارس‌فریلَنسر پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن انجام می‌شود.

به اینصورت که کارفرما هزینه‌ی انجام پروژه یا سرویس را در سایت سپرده‌گذاری می‌کند و هر زمان که پروژه یا خدمت مورد نظر را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت‌امن را برای فریلنسر آزاد کرده و سایت مبلغ سپرده‌گذاری شده را به حساب فریلنسر انتقال می‌دهد.

  • پرداخت امن نزد پارس‌فریلَنسِر به امانت می‌ماند تا کارفرما و فریلنسر با اطمینان با هم کار کنند.
  • هر زمان کارفرما کار را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلَنسِر آزاد می‌کند.
  • در صورت بزرگ بودن پروژه کارفرما می‌تواند پرداخت را فازبندی (مرحله بندی) کند و با اتمام هر فاز پرداخت‌امن را برای فریلنسر آزاد کند.
  • در صورت بروز اختلاف در روند انجام پروژه تیم حل اختلاف با توجه به مستندات پروژه به کمک طرفین پروژه می‌آید تا حق کسی پایمال نشود.
یکی از چالش‌های کار از راه دور دریافت حق‌الزحمه‌ی انجام پروژه است، با وجود سیستم پرداخت امن پارس‌فریلنسر شما با اطمینان از اینکه پول خود را دریافت می‌کنید پروژه را انجام می‌دهید. چنانچه بصورت فریلنسری خارج از سایت و از طریق اینستاگرام، توئیتر، لینکدین و سایر روشها پروژه جذب می‌کنید، جهت امنیت مالی می‌توانید مشتریان خود را به پارس‌فریلنسر دعوت کنید و از سیستم پرداخت‌امن پارس‌فریلنسر برای پروژه‌های خود استفاده کنید.

این سیستم جهت امنیت مالی کارفرما و فریلنسر و مدیریت آسان تر پرداخت های امن و مراحل اجرای پروژه می باشد. پس از انتخاب فریلنسر و انتقال پروژه به میز کار این قابلیت برای فریلنسر و کارفرما فعال میشود.

فازبندی پروژه به شما و فریلنسری که استخدام کرده‌اید اجازه می‌دهد که یک جدول کاری منظم داشته باشید که هر دو به آن دسترسی دارند. در این جدول، مراحل مختلف انجام پروژه، وضعیت و زمان مهلت انجام پروژه مشخص است. علاوه بر این فریلنسر می تواند بعد از تکمیل هر مرحله از پروژه، در صفحه فازبندی اتمام کار را اعلام کند و درخواست آزاد سازی پرداخت‌امن خود را داشته باشد تا کارفرما بتواند سریع‌تر هزینه را آزاد نماید.

در پلتفرم پارس‌فریلنسر موجودی کیف پول هفته‌ای یکبار بصورت خودکار به حساب بانکی فریلنسر، از طریق حواله پایا واریز می‌شود.

چت داخلی

چت خصوصی در پروژه‌ها و سرویس‌ها جهت ارتباط و مذاکره میان فریلنسر و کارفرما طراحی شده است.

چت عمومی جهت ارتباط کاربران با یکدیگر و شبکه سازی طراحی شده است.

جهت ارتقاء حساب وارد پیشخوان حساب کاربری خود شده و مطابق تصویر روبرو اکانت خود را ارتقاء دهید.

 

جهت مشاهده سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید