استخدام ادیتور ویدئو فریلنسرها آماده همکاری با شما هستند.

پروژه های ادیت ویدئو، تدوین ویدئو، تیزر تبلیغاتی، ادیت ویدئوهای یوتیوب، ادیت ویدئوهای اینستاگرام و…را به راحتی برون‌سپاری کنید.

برای اینکه بتوانید با سرعت بیشتری تولید محتوای ویدئویی انجام دهید پیشنهاد ما سپردن آن به فریلنسرهای متبحر ادیتور ویدئو هست. فریلنسرها بهترین تدوین‌ها را روی ویدئوهای شما پیاده سازی می‌کنند. برای استخدام فریلنسر، ابتدا پروژه ایجاد کنید.

تصویر: نرم‌افزار ادیت ویدئو

چگونه سفارش ادیت و تدوین ویدئو ثبت کنم؟

برونسپاری پروژه‌های ادیت ویدئو و تدوین فیلم در پارس فریلنسر باعث کاهش هزینه‌ها و دسترسی به جامعه بزرگتری از ادیتورهای ویدئو و تدوینگران می‌شود. پروژه خود را رایگان منتشر کنید و با مشاهده نمونه کارها و مقایسه کیفیت کار فریلنسرها بهترین تدوینگر را برای انجام پروژه خود انتخاب نمایید.

" استخدام ادیتور و ادمین یوتیوب "

یکی از مزایای Youtube برای ایرانیان کسب درآمد دلاری است که با وضعیت فعلی دلار در صورتی که بتوانید درآمد داشته باشید، بسیار مفید خواهد بود.

اما به دلیل تحریم هایی که وجود دارد کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است. شما برای اینکه بتوانید از یوتیوب پول برداشت کنید و کارهای مالی خود را با یوتیوب انجام دهید، نیاز به حساب Google AdSense دارید.

چرا پارس‌فریلنسر بهترین انتخاب برای استخدام ادیتور ویدئو است !

  • 100% ضمانت بازگشت وجه (سیستم پرداخت امن).
  • بدون پرداخت کمیسیون.
  • ارتباط مستقیم با نویسنده از طریق برنامه چت.
  • دسترسی به بیش از 15000 فریلنسر.
  • پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ، چت داخلی، ایمیل.
  • قرارداد حقوقی رایگان که از مالکیت معنوی شما محافظت می کند (nda).

مزایای پرداخت امن پارس فریلنسر :

  • پرداخت امن نزد پارس‌فریلَنسِر به امانت می ماند تا کارفرما و فریلنسر با اطمینان با هم کار کنند.
  • هر زمان کارفرما کار را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلَنسِر آزاد می کند.
  • در صورت بزرگ بودن پروژه کارفرما می تواند پرداخت را فازبندی (مرحله بندی) کند و با اتمام هر فاز پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد کند.
  • در صورت بروز اختلاف در روند انجام پروژه تیم حل اختلاف با توجه به مستندات پروژه به کمک طرفین پروژه می آید تا حق کسی پایمال نشود.

پروژه‌های ادیت و تدوین ویدئو

نکات کاربردی در ادیت ویدئو

روزانه در فضای مجازی ویدئوهای زیادی منتشر می‌شود. با وجود این رقابت تگاتنگ، همه ویدئوها ازکارفرمایان و مردم نمره خوب دریافت نمی‌کنند.

در ادامه نکات ساده اما کاربردی را معرفی خواهیم کرد. رعایت این نکات ساده به سرعت تولید ویدئو و رضایت مخاطب و کارفرما کمک شایانی خواهد کرد. با ما همراه شوید.

ایده خوب محتوایی ارجحیت دارد

درگام اول محتوای خود را با پلن مشخص تولید کنید. ادیت خوب، از دل محتوای مناسب بر‌می‌آید. اگر ایده محتوایی خوبی نداشته باشید در ادیت ویدئو اتفاق خوبی برای محتوای شما رقم نمی‌خورد. بنابراین قبل ازاینکه به ویرایش ویدئو فکر کنید، درباره اهداف محتوایی قبل ازساخت ویدئو تصمیم بگیرید.

موسیقی مناسب را از یاد نبریم

انتخاب موسیقی مناسب برگ برنده موفقیت در تدوین است. برای ویدئو موسیقی بی کلام ومتناسب با حال و هوای کار انتخاب کنید. فراموش نکنید محتوای ویدئو باید با ریتم و فضای موسیقی هماهنگ باشد. مسلما موسیقی نامتناسب از اثرگذاری ویدئو کم خواهد کرد.

خوب ترکیب بندی کنید

ترکیب بندی سوژه از اصول تولید است. لازم نیست به ترکیب بندی‌های پیچیده فک کنید. تقارن و تعادل سوژه را رعایت کنید. می‌توانید از قانون یک سوم که در عکاسی و فیلمبرداری رایج است، استفاده کنید.

پشت صحنه را درست انتخاب کنید

یک ادیتورخوب به پشت صحنه ویدئو توجه ویژه‌ای دارد. پشت صحنه فیلم به روایت و باور پذیری ویدئو توسط مخاطبان کمک می‌کند. یک نکته را از یاد نبرید: پشت صحنه نباید خیلی شلوغ و یا خیلی ساده وبی روح باشد. این نکته درباره فیلمبرداری با پشت پرده سبز یا واقعی صدق می‌کند. درحقیقت پشت صحنه خوب مخاطب را از اثر دور نمی‌کند بلکه به همراهی بیشتر مخاطب با ویدئو کمک می‌کند.

نورپردازی خوب داشته باشید

نور پردازی خوب ادیت ویدئو شما را تسریع می‌کند. تکنیک نورپردازی، زیاد سخت نیست کافی است حواستان باشد ؛ منبع نور پشت سوژه شما نباشد تا به اصطلاح سوژه سیلئوت نشود. اگر بیرون از خانه فیلم‌برداری می‌کنید،ساعات خوبی را برای فیلم‌برداری انتخاب کنید.

محتوا گردانی کنید

دریافت بازخورد خوب از یک ویدئو به عوامل زیادی بستگی دارد. انتشار در زمان مناسب در شبکه‌های اجتماعی مناسب آن‌هم در زمان درست به دیده شدن ویدئو شما کمک می‌کند. این اشتراک منظم در شبکه های اجتماعی، بسته منظم از پیشنهادات و انتقادات مخاطبان را به دست شما می‌رساند.

آنچه نیاز دارید را نمایش دهید

همفکری کارفرما و ادیتور یکی از اصول اساسی تدوین ویدئوهاست است. رسیدن به نقاط مشترک چندان سخت نیست. رعایت چند نکته رسیدن به نقطه نظرات مشترک را تسریع می‌کند. به خاطر داشته باشید هیچ سکانسی را بدون همخوانی با سناریو و هدف محتوا در تدوین نهایی نگنجانید حتی اگر به نظرتان خوب و مفید باشد.