راهنمای انجام پروژه در پارس‌فریلَنسر

اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید

فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت در این کار موفق شوید.

گام اول، پروفایل خود را بسازید

ایجاد یک پروفایل کامل و قابل ارائه آنقدر حائز اهمیت است که شاید نتوانیم به خوبی اهمیت آن را برایتان شرح دهیم . یک پروفایل کامل، شخصیت، رزومه، پرونده کاری و مهارت های شما، همه و همه را در قالب یک پکیج نمایش میدهد. همینطور ابزار مناسبی برای متقاعد کردن مشتری است. ممکن است یک کارفرما قضاوت خود درباره استخدام یا عدم استخدام  را بطور کامل بر مبنای پروفایل شما بگذارد و آن وقت است که یک پروفایل خوب اهمیت دوچندان می یابد.

گام دوم، پروژه ها را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری بدهید

در واقع کسب درآمد در پارس‌فریلنسر از اینجا شروع میشود . صدها پروژه و مسابقه در موضوعات مختلف هر روز پست میشوند . آن پروژه هایی را که میخواهید رویشان کار کنید با چک کردن مداوم صفحه پروژه ها و مسابقه ها پیدا کنید . در صفحه پروژه ها ، پروژه های مناسبی را خواهید یافت که آماده دریافت پیشنهاد همکاری هستند .

همچنین با افزودن مهارتها به پروفایل خود، پروژه های جدید از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.

گام سوم، کار کنید !

قبل از شروع به کار ، اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم کارفرما از تمامی شرایط و ضوابط قرارداد ، موعدهای تحویل و اقساط پرداختی اطلاع کامل و کافی دارید تا بدینوسیله در ادامه ی مسیر قرارداد مشکلی پیش نیاید .  همه چیز باید بین شما و کارفرما واضح و روشن باشد ، آن هم قبل از شروع کار توسط شما، شاید خیلی برای شروع کار مشتاق باشید اما بهتر است آرامش خود را حفظ کرده و تمرکز کنید .

وقتی که کار را گرفتید ، باید بتوانید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید . [یعنی] هنگام تحویل ، بودجه بندی و ارتباط با کارفرما ثابت قدم و جدی باشید . برای مکالمه ی بهتر از چت باکس داخلی سایت استفاده کنید

گام چهارم، پولتان را بگیرید و پنج ستاره شوید

توجه داشته باشید هزینه انجام پروژه هنگام انتخاب شما توسط کارفرما در سایت سپرده گذاری میشود، یا در صورت فازبندی پروژه قبل از شروع هر فاز توسط کارفرما به سایت پرداخت میشود. (فرآیند پرداخت و سپرده‌گذاری پرداخت‌امن توسط ایمیل به طرفین پروژه اطلاع رسانی میشود)

پس از تحویل پروژه به کارفرما، حق الزحمه به کیف پول شما واریز می شود.

همچنین همیشه برای بازخورد 5 ستاره هدف گذاری کنید (منظورنمره دهی مشتری به کار شماست) چرا که گرفتن بازخوردهای باکیفیت و عالی از مشتریان پیوست خوبی برای پروفایل کاری شما خواهد بود.

 

دسته بندی پروژه ها

سئو و بازاریابی دیجیتال

ترجمه

طراحی و گرافیک

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی و فناوری

تایپ، تولید محتوا

فریلنسر شوید و از مهارت های خود درآمد کسب کنید

راهنمای ثبت پیشنهاد روی پروژه

۱. پس از ورود به صفحه پروژه مورد نظر روی دکمه ارسال پیشنهاد کلیک نمایید. (باید با اکانت فریلنسری وارد سایت شده باشید)

۲. مبلغ پیشنهادی جهت انجام پروژه را در فیلد اول وارد کنید، (پس از انتخاب شما توسط کارفرما این مبلغ در سایت سپرده گذاری می شود)

۳. ددلاین یا زمان تحویل پروژه را در فیلد دوم وارد نمایید.

۴. توضیح یا پروپوزال را در فیلد سوم وارد نمایید. (فقط توسط کارفرمای پروژه قابل مشاهده است )