راهنمای انجام پروژه در پارس‌فریلَنسر

" اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می‌توانید کار تمام وقت فریلَنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید "

فریلنسینگ ساده‌ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می‌توانید با تعهد و جدیت در این کار موفق شوید.

گام اول، پروفایل خود را بسازید

ایجاد یک پروفایل کامل و قابل ارائه آنقدر حائز اهمیت است که شاید نتوانیم به خوبی اهمیت آن را برایتان شرح دهیم. یک پروفایل کامل، شخصیت، رزومه، پرونده کاری و مهارتهای شما، همه و همه را در قالب یک پکیج نمایش میدهد. همینطور ابزار مناسبی برای متقاعد کردن مشتری است. ممکن است یک کارفرما قضاوت خود درباره استخدام یا عدم استخدام  را بطور کامل بر مبنای پروفایل شما بگذارد و آن وقت است که یک پروفایل خوب اهمیت دوچندان می‌یابد.

گام دوم، پروژه ها را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری بدهید

در واقع کسب درآمد در پارس‌فریلنسر از اینجا شروع میشود. صدها پروژه و مسابقه در موضوعات مختلف هر روز پست میشوند. آن پروژه‌هایی را که میخواهید رویشان کار کنید با چک کردن مداوم صفحه پروژه‌ها و مسابقه‌ها پیدا کنید. در صفحه پروژه‌ها، پروژه‌های مناسبی را خواهید یافت که آماده دریافت پیشنهاد همکاری هستند.

همچنین با افزودن مهارت‌ها به پروفایل خود، پروژه‌های جدید را از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌کنیم.

گام سوم، کار کنید !

قبل از شروع به کار، اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم کارفرما از تمامی شرایط و ضوابط قرارداد، موعدهای تحویل و اقساط پرداختی اطلاع کامل و کافی دارید تا بدینوسیله در ادامه‌ی مسیر قرارداد مشکلی پیش نیاید.  همه چیز باید بین شما و کارفرما واضح و روشن باشد، آن هم قبل از شروع کار توسط شما، شاید خیلی برای شروع کار مشتاق باشید اما بهتر است آرامش خود را حفظ کرده و تمرکز کنید.

وقتی که کار را گرفتید، باید بتوانید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید. [یعنی] هنگام تحویل، بودجه‌بندی و ارتباط با کارفرما ثابت‌قدم و جدی باشید. برای مکالمه‌ی بهتر، از چت‌باکس داخلی سایت استفاده کنید.

گام چهارم، پولتان را بگیرید و پنج ستاره شوید

توجه داشته باشید هزینه انجام پروژه هنگام انتخاب شما توسط کارفرما در سایت سپرده‌گذاری می‌شود، یا در صورت فازبندی پروژه قبل از شروع هر فاز توسط کارفرما در سایت پرداخت می‌شود. (فرآیند پرداخت و سپرده‌گذاری پرداخت‌امن توسط ایمیل به طرفین پروژه اطلاع رسانی می‌شود)

پس از تحویل پروژه به کارفرما، حق‌الزحمه به کیف پول شما واریز می‌شود.

همچنین همیشه برای بازخورد 5 ستاره هدف‌گذاری کنید (منظور نمره‌دهی مشتری به کار شماست) چرا که گرفتن بازخوردهای باکیفیت و عالی از مشتریان پیوست خوبی برای پروفایل کاری شما خواهد بود.

 

دسته بندی پروژه‌ها

سئو و بازاریابی دیجیتال

ترجمه

طراحی و گرافیک

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی و فناوری

تایپ، تولید محتوا

فریلنسر شوید و از مهارت‌های خود درآمد کسب کنید