راهنمای انجام پروژه در پارس‌فریلَنسر

اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید

فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت در این کار موفق شوید.

گام اول، پروفایل خود را بسازید

ایجاد یک پروفایل کامل و قابل ارائه آنقدر حائز اهمیت است که شاید نتوانیم به خوبی اهمیت آن را برایتان شرح دهیم . یک پروفایل کامل، شخصیت، رزومه، پرونده کاری و مهارت های شما، همه و همه را در قالب یک پکیج نمایش میدهد. همینطور ابزار مناسبی برای متقاعد کردن مشتری است : ممکن است یک کارفرما قضاوت خود درباره استخدام یا عدم استخدام  را بطور کامل بر مبنای پروفایل شما بگذارد و آن وقت است که یک پروفایل خوب اهمیت دوچندان می یابد.

گام دوم، پروژه ها را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری بدهید

در واقع کسب درآمد در پارس‌فریلنسر از اینجا شروع میشود . صدها پروژه و مسابقه در موضوعات مختلف هر روز پست میشوند . آن پروژه هایی را که میخواهید رویشان کار کنید با چک کردن مداوم صفحه پروژه ها و مسابقه ها پیدا کنید . در صفحه پروژه ها ، پروژه های مناسبی را خواهید یافت که آماده دریافت پیشنهاد همکاری هستند .

همچنین با افزودن مهارتها به پروفایل خود، پروژه های جدید از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.

گام سوم، کار کنید !

قبل از شروع به کار ، اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم کارفرما از تمامی شرایط و ضوابط قرارداد ، موعدهای تحویل و اقساط پرداختی اطلاع کامل و کافی دارید تا بدینوسیله در ادامه ی مسیر قرارداد مشکلی پیش نیاید .  همه چیز باید بین شما و کارفرما واضح و روشن باشد ، آن هم قبل از شروع کار توسط شما، شاید خیلی برای شروع کار مشتاق باشید اما بهتر است آرامش خود را حفظ کرده و تمرکز کنید .

وقتی که کار را گرفتید ، باید بتوانید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید . [یعنی] هنگام تحویل ، بودجه بندی و ارتباط با کارفرما ثابت قدم و جدی باشید . برای مکالمه ی بهتر از چت باکس داخلی سایت استفاده کنید

گام چهارم، پولتان را بگیرید و پنج ستاره شوید

پس از تحویل پروژه به کارفرما، حق الزحمه به کیف پول شما واریز می شود.

همچنین همیشه برای بازخورد 5 ستاره هدف گذاری کنید (منظورنمره دهی مشتری به کار شماست) چرا که گرفتن بازخوردهای باکیفیت و عالی از مشتریان پیوست خوبی برای پروفایل کاری شما خواهد بود.

 

دسته بندی پروژه ها

سئو و بازاریابی دیجیتال

ترجمه

طراحی و گرافیک

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی و فناوری

تایپ، تولید محتوا

فریلنسر شوید و از مهارت های خود درآمد کسب کنید

کسب درآمد از نمایندگی پارس‌فریلَنسر

اینجا کلیک کنید
1
پشتیبان
پلتفرم پارس فریلنسر
سلام
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم!