سوالات متداول

سوالات متداولی که کاربران پرسیده‌اند

انجام پروژه

در پلتفرم پارس‌فریلَنسر پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن انجام می‌شود، به اینصورت که کارفرما هزینه‌ی انجام پروژه و سرویس را در سایت سپرده‌گذاری می‌کند و هر زمان که پروژه یا خدمت مورد نظر را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت‌امن را برای فریلنسر آزاد کرده و سایت مبلغ سپرده‌گذاری شده را به حساب فریلنسر انتقال می‌دهد.

اولین گام ایجاد پروژه است، درخواست خود را در قالب پروژه در پارس‌فریلنسر ایجاد کنید. سپس فریلنسرها برای انجام پروژه شما پیشنهاد همکاری ثبت می‌کنند. پروفایل فریلنسرها که شامل نمونه کارها و رزومه کاملی از آنها می باشد را بررسی کنید. در نهایت بهترین فریلنسر را انتخاب کنید.

اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می‌توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید. در پارس‌فریلنسر عضو شوید. پروفایل خود را با ثبت نمونه کارها، بیوگرافی، سوابق شغلی، احراز هویت و... کامل کنید. سپس از فهرست پروژه‌ها روی پروژه مطابق با مهارت خود پیشنهاد همکاری ارسال کنید.

برون‌سپاری پروژه به معنای محول کردن یک وظیفه، یا فعالیت خاص به شخص یا شرکت دیگری است، که می تواند فریلنسر، کارمند دورکار یا پیمانکار باشد.
با انتقال کار به یک فرد یا شرکت دیگر، شما می‌توانید از مهارت‌ها و تجربه‌های آنان بهره‌برداری کنید و همچنین هزینه‌ها را کاهش دهید.

اشتراک‌ها

به عنوان یک عضو پایه، حرفه‌ای یا برتر، فرصت‌های درآمد بیشتری دریافت می کنید. و با توجه به سطح اشتراک کمیسیون کمتری پرداخت می‌کنید. برای پروژه‌های بیشتر پیشنهاد بدهید، مهارت‌های بیشتری اضافه کنید، سرویس‌ها و نمونه کارهای بیشتر ثبت کنید!

امکان تهیه اشتراک جدید در هر لحظه وجود دارد، اما تبدیل اشتراک ها به یکدیگر امکان‌پذیر نیست.

خیر، وجه اشتراک قابل استرداد نیست.
پیام ها