فریلنسر
ایمیل تأییده شده است samic design
0.0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت ۱۴۰۰-۰۸-۲۴
تکمیل پروفایل 70%

طراحی حرفه ای گرافیک

سلام و عرض ادب و ارادت خدمت نازنین رفقای خوب سام هستم طراح بین الملل گرافیک با ۱۵ سال سابقه طراحی بخصوص برای سایت گرافیک ریور و فریپیک

نکات منفی و مثبت بنده

از نکات درشت و منفی بنده که اغلب به نفع مشتریان عزیز هم هست حساسیت و وسواس من به طراحی هست. برای هر طرح جدا از تعهد در قبال کارم دارای حساسیت و وسواس بالایی هستم که غالبا منجر به این میشه که ۸۰ درصد از طرحهام شیک و خاص بشن ولی بهرحال وقت زیادی از بنده میگیره.

حوزه طراحی و گرافیک یکی از سختترین حوزه ها هست چون شما نمیتونی همانند برنامه نویسی ماشینی تایپ کنی و بری جلو.. شما باید تفکر کنید ..گاهی ساعتها.. ایده خلق کنید و روی صفحه بیارید. متاسفانه میتونم بگم که ۷۰ درصد طراحان در ایران سمت کپی کاری رفتن و جای خلق اثر و فکر کردن طرحهای خوب رو کپی میکنند و تحویل مشتری میدن. و مشتری هم خوشحال میشه که واوو.. چقدر سریع کارم انجام شد و نمیدونه که خلق یک اثر شیک ایده میخواد و ایده خوب نیاز به زمان داره.

بنده حداقل یک روز برای طراحی یک کارت ویزیت فقط تفکر میکنم و ایده هارو یکی یکی امتحان میکنم تا به نتیجه مورد نظرم برسم. سعی کنید همیشه صبور باشید و اول طراح خوبی پیبدا کنید برای خودتون. و دوم صبور باشید و زمان کافی رو ب طراح بدید برای یککار شیک. علی رغم حمله هاییکه از سمت طراحها بهم میشه معتقدم سی درصد طراح در ایران وجود داره و از هر ۱۰ نفر سه نفر طراح هستن. بقیه یا کپی کار هستن یا کسانی هستن که طی دو سه ماه فتوشاپ رو یاد گرفتن و میخوان باهاش درامدزایی کنند و ب خودشون هم میگن طراح.

بهرحال خوب یا بد نکاتی رو در مورد خودم و حوزه طراحی عرض کردم خدمتتون و ارزوی موفقیت و سلامتی دارم برای هموطنان عزیزم. شاد و سلامت باشی زیر نگاهه پروردگار. سامم طراح گرافیک.

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

خدمات در حال انجام

0

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

* برای ارسال یک پیشنهاد روی دکمه کلیک کنید

دعوت به انجام پروژه

(سرویس)

سرویس
ایمیل تأییده شده است samic design

طراحی کارت ویزیت شیک و لوکس

شروع قیمت 380,000 تومان
  • 0.0/5 (0)
  • 0 در صف

چت آنلاین با فریلنسر

جهت گفتگو با فریلنسر ابتدا وارد حساب کاربری شوید