آنالیز پینچ

مدت‌ها پیش

بودجه

100,000 تومان

تاریخ انقضا

19 مرداد 1400

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

با سلام بای مقاله ی ضمیمه شده با استفاده از تکنیک ToTL SITE ( یعنی اطلاات یوتیلیتی ها رو داده و باید قسمتی که حرارت اضافی تولید میشه و قسمتی که نیاز به حرارت داره شناسایی بشه ) و نرم افزار اسپن هایسیس یا اسپن پینچ  آنالیز و طراحی پینچ انجام بشه و یک گزارش در حد یک الی دو صفحه در رابطه با نحوه ی انجام پروژه نوشته بشه. حجم مقاله هم کم هست. ( 6 صفحه و سیکل هم خیلی ساده هست. )


فایل پیوست


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

Aref Rajabali
Aref Rajabali

Aref Rajabali

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها