اثبات معادلات موج s و p حتما دستنویس نرم افزاری نیست

35 روز پیش

بودجه

توافقی

تاریخ انقضا

13 بهمن 1402

مدت زمان پروژه

5 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

متوسط

توضیحات پروژه

یک پروژه به صورت حل اثبات معادلات مهندسی زلزله هست. حتما دستنویس و اثبات فرمولی هست نرم افزاری نیست فرض شود کانون زلزله در فاصله نزدیک به سطح زمین باشد و فرض شود زمین دارای جسم بی نهایت باشد. معادله حرکت موج p و s را به دست بیاورد. راهنمایی می توان از معادلات ناویر استفاده شود برای حل از معادلات ناویر کمک گرفته شود. از منابع مهندسی زلزله و ژئوتکنیک می توان برای حل کمک گرفت. از معادلات دیفرانسیل مرتبط به تئوری الاستیسیته هم می توان کمک گرفت. از منابع مهندسی زلزله و ژئوتکنیک می توان برای حل کمک گرفت. از معادلات دیفرانسیل مرتبط به تئوری الاستیسیته هم می توان کمک گرفت


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

 کاربر جدید 442
کاربر جدید 442

کاربر جدید 442

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها