بازاریابی فروش‌کفش لوکس چرم

مدت‌ها پیش

بودجه

1,000,000 تومان

تاریخ انقضا

5 اسفند 1400

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

کار گروه ما تولید کفش های لوکس چرمی است، قیمت ها اکثرا از ۱ تا ۳ تومن هست، البته قیمت عمده فرق دارد. یک سری از کارهاتوسط خواهرم که انگلیس هستند صادر میشه و ما میخواهیم همین کارهای صادراتی را در ایران ارائه دهیم. نیاز به بازار کار در مناطق بالا، مجموعه های بزرگ، تک‌فروشی‌ و‌ عمده فروشی در پیج اینستاگرام ، خریدار عمده، مغازه دارها وداریم.

میخواهم بازاریاب یابازاریاب هایی داشته باشم که تمام تلاش خود را از هر نظر (تلفنی، اینستاگرام، تبلیغات، حضوری) برای فروش محصولات انجام دهد. همه کارها ۱ سال گارانتی دارد، به دلیل کیفیت و تک بودن کالا زمان سفارش تا تولیدحدودا یکماه می‌باشد مگر آماده داشته باشیم،کاتالوگ داریم و تمام کارها عکاسی شده است. از بهترین و با کیفیت ترین چرم ها استفاده میکنیم. هر جفت کفش همراه با کیسه کفش وهاردباکس با لوگوی خودمان میباشد. با فریلنسرها به صورت قراردادی کار خواهیم کرد و درصدی از سود فروش به ایشان تعلق میگیرد. سپاس


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

Sadaf Donyavi
Sadaf Donyavi

Sadaf Donyavi

0 (0)

پروژه های مشابه

کار گرافیکی پیج وادیت محتوا

باسلام، یه سری محتوا داریم نیاز به ادیت وساخت بنر داریم حوزه فعالیت خشکبار داخل پیج اینستا هست ترجیحا ادم باحوصله که با تعامل و همفکری کار دربیاد ، اشنا به الگوریتم اینستا تمام اطلاعات در اختیار قرار میگیره.

2,000,000 تومان

تست 12

این پروژه تستی است

توافقی

طراحی پرونده پزشکی

سلام نیاز به طراحی پرونده و بروشور بعد درمان مطب پوست و زیبایی دارم

800,000 تومان

پیام ها