برنامه براي اديت و ايمپورت داده از اكسل به ديتابيس sql serv

258 روز پیش

بودجه

300,000 تومان

تاریخ انقضا

19 مهر 1402

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

سلام يك برنامه مورد نياز است كه : 1 ) فقط يك پنجره براي انتخاب فايل اكسل (براي ويرايش و ايمپورت به ديتابيس) داشته باشد . 2 )‌ سورس برنامه در اختيار كارفرما قرار بگيرد 3 )‌ ترجيحا با زبان سي شارپ و يا پايتون نوشته شده باشد . 4 )‌ از ورود ركورد تكراري (داپليكيت) به ديتابيس جلوگيري كند .   برنامه مورد نظر فايل اكسل را دريافت كرده و سپس جدول موجود در فايل اكسل را ويرايش كرده و به تيبل هاي ديتابيس ايمپورت مي كند .


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

gmortaza-ahmadi
gmortaza-ahmadi

gmortaza-ahmadi

0 (0)

پروژه های مشابه

اصلاح فایل اکسس جهت یک کوئری و ریلیشن ها و دو گزارش

توضیحات در فایل ورد توضیح داده شده فایل اکسس ساخته شده من در داخل فایل ورد بصورت فشرده موجود است

توافقی

تولید اپلیکیشن موبایلی

وقت بخیر یک اپلیکیشن اندروید و ios نیاز به تولید داریم که طبق api که بهش میدیم سرویس اکانتینگ داشته باشه و بتونه زمان تماس صدای طرف مقابل رو به api بفرسته و بصورت real time جوابش رو که تکست فارسی هست روی صفحه تماس برای کاربر نمایش بده از مجری های عزیز تقاضا دارم اول بررسی کنن که تویلد همچین اپلیکیشنی ممکل هست و در صورت ممکن بودن کار رزومه نمونه کار و روش کار خود را برای بنده ارسال کنند. با تشکر

توافقی

اصلاح و بهبود سایت

به شخصی مسلط به ( مباحث پایه سئو سایت ، typescript, next.js , javascript . Sass ) نیازمندیم . دارای شخصیتی بر پایه همکاری با تیم زیر مجموعه این پروژه برای عملکر بهتر . داشتن احساس مسئولیت بالا و در دسترس بودن در تمامی مراحل با گزارش روزانه . »ساختار کد باید در تمیز ترین حالت و با ساختار فعلی همخوانی داشته باشه . »کامنت کذاری کامل. »مباحث پایه سئو رعایت شده باشد بر اساس تسک های سایت speedpage > چه کد هایی که اضافه میکنید چه کد هایی که تا الان زده شده باید بررسی شود و در بهینه ترین حالت ممکن قرار بگیرد برای پرفورمنس توجه کنید در مرحله نهایی هستیم و این پروژه به علت مشغله کاری واحد ها در پروسه نهایی فرانت بعد از تست دارد به اشتراک گذاشته میشود برای بررسی افراد برای ادامه همکاری . و در نهایت اینکس اصولی و رعایت تمامی قواعد ( سایت مپ ، فایل روبوت ، اسکیما ) ۱ هفته زمان خواهید داشت .

2,000,000 تومان

فیلتر نویسی در بورس تهران

می‌خوام دو تا فیلتر تقریبا شبیه به هم برای بورس تهران بنویسید فیتر۱- در صورتی که کندل هیکن اشی روز جاری صعودی باشد و کندل هیکن اشی روز قبل نزولی باشد و کلوز کندل هیکن اشی روز جاری بالاتر از ema سه روزه به روش (ohlc4) باشد نماد را نشان دهد. فیلتر۲- در صورتی که کندل هیکن اشی روز جاری صعودی باشد و کندل هیکن اشی روز قبلی هم صعودی باشد و کندل هیکن اشی دو روز قبل نزولی باشد و کلوز کندل هیکن اشی روز جاری بالاتر از ema سه روزه به روش (ohlc4) باشد نماد را نشان دهد.

توافقی

پیام ها