تشخیص حالات چهره (Recognition of facial expressions )

40 روز پیش

بودجه

3,500,000 تومان

تاریخ انقضا

21 بهمن 1402

مدت زمان پروژه

10 روز

پیشنهادها

1 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

متوسط

توضیحات پروژه

شما یک پایگاه داده از چهره های عکس برداری شده برای هر موضوع با دو عبارت دارید: جدی و خندان هدف ساختن سیستمی برای تشخیص خودکار چهره است عبارات (جدی / خندان) (serious/smiling) روش: - بازرسی ساختار مجموعه داده (PCA (principal component analysis) یا مشابه) - ایجاد و توسعه طبقه بندی کننده های باینری (مدل های طبقه بندی کننده Bayesian و logistic) که بیان (جدی، خندان) را به درستی با چهره مرتبط کند. - تجزیه و تحلیل عملکرد طبقه بندی کننده ها (درصد تصمیمات صحیح، حساسیت، ویژگی، AUC) و تعیین کنید که کدام مدل طبقه بندی بهترین است. - از LDA برای تشخیص اینکه کدام ویژگی های تصویر برای تمایز مهم هستند استفاده کنید. *فایل دیتاست از طریق چت ارسال میشود.*


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

3,500,000

مبلغ توافق

درباره کارفرما

1189X
1189X

1189X

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها