تولید فایل سه بعدی نورپردازی و تکسچرینگ المان های اتاق خواب

مدت‌ها پیش

بودجه

500,000 تومان

تاریخ انقضا

28 دی 1399

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

 هدف از این پروژه ایجاد یک نمای فتوریالیستیک از اتاق خواب می باشد که فایل سه بعدی با نورپردازی و تکسچرینگ مورد تایید در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا وی بتواند بدون نیاز به دانش کار با نرم افزار و تنها با دنبال کردن یک دستورالعمل ساده اقدام به تغییر تکسچر المان هایی نظیر پرده، روتختی، کوسن، بالش، پتو، فرش، پارچه مبل نموده و طرح تولید شده را رندر نماید.

  • فایل سه بعدی اتاق خواب در اختیار طراح قرار میگیرد.
  • نرم افزار سه بعدی مناسب جهت ایجاد نمای فتوریالیستیک با تمرکز روی نمایش واضح و با کیفیت طرح پارچه مورد استفاده در تکسچرینگ، بین کارفرما و طراح توافق میگردد.
  • لیست المان های مورد نظر جهت تکسچرینگ در اختیار طراح قرار میگیرد.
  • عکس پترن مورد نظر در اختیار طراح قرار میگیرد و درصورت نیاز به ویرایش عکس، این کار توسط طراح با تایید روش توسط کارفرما و به ساده ترین روش و با کمترین تاثیر روی عکس توسط طراح انجام میشود و نهایتا روش کار به کارفرما ارایه میگردد.
  • در این پروژه تمرکز روی تکسچرینگ میباشد لذا، ابزار مورد استفاده جهت طراحی میبایست قابلیت این را داشته باشد که طرح روی جسم قابل تنظیم از نظر جابجایی، مقیاس، زاویه قرار گیری باشد.

درصورت موفقیت آمیز بودن پروژه و رضایتمندی کارفرما، امکان همکاری های بیشتر در همین راستا و درزمینه های دیگر فراهم میباشد.


فایل پیوست


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

عارف فلاح
عارف فلاح

عارف فلاح

0 (0)

پروژه های مشابه

کار گرافیکی پیج وادیت محتوا

باسلام، یه سری محتوا داریم نیاز به ادیت وساخت بنر داریم حوزه فعالیت خشکبار داخل پیج اینستا هست ترجیحا ادم باحوصله که با تعامل و همفکری کار دربیاد ، اشنا به الگوریتم اینستا تمام اطلاعات در اختیار قرار میگیره.

2,000,000 تومان

تست 12

این پروژه تستی است

توافقی

طراحی پرونده پزشکی

سلام نیاز به طراحی پرونده و بروشور بعد درمان مطب پوست و زیبایی دارم

800,000 تومان

پیام ها