ساخت اندیکاتور برای متاتریدر 5

65 روز پیش

بودجه

توافقی

تاریخ انقضا

16 فروردین 1403

مدت زمان پروژه

5 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

در متاتریدر 5 نسخه ویندوز اندیکاتوری دارم که نواحی ای را با رنگهای سبز- زرد و ابی روی چارت رسم میکند ولی ایرادی که این اندیکاتور دارد اینست که هنگام تشکیل این نواحی روی چارت الارمی صادر نمیکند. بهمین دلیل اندیکاتوری میخواهم که هنگام تشکیل این نواحی ( در چندین جفت ارز و چند تایم فریم)الارم مربوط به تشکیل نواحی را با اطلاعات کامل ( جفت ارز – تایم فریم – رنگ ناحیه تشکیل شده و ساعت تشکیل ) را در یک پنجره واحد در نسخه ویندوز به من نشان دهد و همچنین این الارم را روی گوشی موبایل هم بدهد ( روی گوشی الارم ساده و فقط بصورت یک نوتیفیکیشن باشد) درپنجره الارمها در نسخه ویندوز گزینه حذف برای هر یک از الارمهای قدیمی هم موجود باشد.


فایل پیوست


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

 کاربر جدید 952
کاربر جدید 952

کاربر جدید 952

0 (0)

پروژه های مشابه

اصلاح فایل اکسس جهت یک کوئری و ریلیشن ها و دو گزارش

توضیحات در فایل ورد توضیح داده شده فایل اکسس ساخته شده من در داخل فایل ورد بصورت فشرده موجود است

توافقی

تولید اپلیکیشن موبایلی

وقت بخیر یک اپلیکیشن اندروید و ios نیاز به تولید داریم که طبق api که بهش میدیم سرویس اکانتینگ داشته باشه و بتونه زمان تماس صدای طرف مقابل رو به api بفرسته و بصورت real time جوابش رو که تکست فارسی هست روی صفحه تماس برای کاربر نمایش بده از مجری های عزیز تقاضا دارم اول بررسی کنن که تویلد همچین اپلیکیشنی ممکل هست و در صورت ممکن بودن کار رزومه نمونه کار و روش کار خود را برای بنده ارسال کنند. با تشکر

توافقی

اصلاح و بهبود سایت

به شخصی مسلط به ( مباحث پایه سئو سایت ، typescript, next.js , javascript . Sass ) نیازمندیم . دارای شخصیتی بر پایه همکاری با تیم زیر مجموعه این پروژه برای عملکر بهتر . داشتن احساس مسئولیت بالا و در دسترس بودن در تمامی مراحل با گزارش روزانه . »ساختار کد باید در تمیز ترین حالت و با ساختار فعلی همخوانی داشته باشه . »کامنت کذاری کامل. »مباحث پایه سئو رعایت شده باشد بر اساس تسک های سایت speedpage > چه کد هایی که اضافه میکنید چه کد هایی که تا الان زده شده باید بررسی شود و در بهینه ترین حالت ممکن قرار بگیرد برای پرفورمنس توجه کنید در مرحله نهایی هستیم و این پروژه به علت مشغله کاری واحد ها در پروسه نهایی فرانت بعد از تست دارد به اشتراک گذاشته میشود برای بررسی افراد برای ادامه همکاری . و در نهایت اینکس اصولی و رعایت تمامی قواعد ( سایت مپ ، فایل روبوت ، اسکیما ) ۱ هفته زمان خواهید داشت .

2,000,000 تومان

فیلتر نویسی در بورس تهران

می‌خوام دو تا فیلتر تقریبا شبیه به هم برای بورس تهران بنویسید فیتر۱- در صورتی که کندل هیکن اشی روز جاری صعودی باشد و کندل هیکن اشی روز قبل نزولی باشد و کلوز کندل هیکن اشی روز جاری بالاتر از ema سه روزه به روش (ohlc4) باشد نماد را نشان دهد. فیلتر۲- در صورتی که کندل هیکن اشی روز جاری صعودی باشد و کندل هیکن اشی روز قبلی هم صعودی باشد و کندل هیکن اشی دو روز قبل نزولی باشد و کلوز کندل هیکن اشی روز جاری بالاتر از ema سه روزه به روش (ohlc4) باشد نماد را نشان دهد.

توافقی

پیام ها