شبیه سازی مکانیزم جابجایی عمودی جسم توسط اهرم

18 روز پیش

بودجه

توافقی

تاریخ انقضا

30 بهمن 1402

مدت زمان پروژه

5 روز

پیشنهادها

2 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

حرفه ای

توضیحات پروژه

شبیه سازی مکانیزم جابجایی ارتفاعی جسم توسط اهرم متاثر از گرانش پروژه نیاز به فاز بندی ندارد ولی لازم است با مجری در حین طراحی در ارتباط باشیم تا مراحل طراحی درست انجام شود. پروژه شبیه سازی 3 بعدی یک سیستم اهرمی است که می تواند دو جسم کاملا هم وزن را به ارتفاعی که ما میخواهیم جابجا کند. بنابراین تسلط کامل به فیزیک دینامیک ، سینماتیک ، سالیدورک و موشن سالید نیاز است. قبلا این سیستم در برنامه ورکینگ مدل 2 شبیه سازی شده و محاسبات تا حد زیادی درست است اما نیاز به شبیه سازی 3 بعدی و بررسی اثر گرانش در سیستم داریم. هدف این است که ببینیم الاکلنگ دوم واقع در روی اهرم دوم در انتهای حرکت چه پوزیشنی خواهد داشت و در صورت نیاز اصلاحاتی انجام شود. در پایان 1- سرعت و شتاب وزنه ایی که در حال فرود هست 2- نیروی که وزنه ی در حال فرود دارد. (مثلا 300 نیوتون یا هر چی که هست). 3- سرعت چرخش چرخنده ایی که وزنه ی در حال فرود روی آن هست. البته مقادیر بالا رو خود نرم افزار دارد و طبق آن شبیه سازی میکند. متاسفانه پارس فریلنسر یک فایل تا 1 مگ را بیشتر پشتیبانی نمیکند وگرنه تعداد مناسبی عکس و فیلم توضیح دارم که بفرستم. (از طریق چت ارسال میشود)


فایل پیوست


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

 کاربر جدید 213
کاربر جدید 213

کاربر جدید 213

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها