طراحی سایت کارگزاری بیمه پایا

مدت‌ها پیش

بودجه

100,000 تومان

تاریخ انقضا

14 بهمن 1399

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

شرکت کارگزاری بیمه پایا در درخواست دارد تا طراحی صفحات اصلی سایت را با نمونه بیمه بازار و بیمیتو با همان فیچر ها طراحی نمایید ۲ صفحه اپ دارای وایرفریم نیز همراهش موجود می باشد.  


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

hossein-asgari
hossein-asgari

hossein-asgari

0 (0)

پروژه های مشابه

طراحی های گرافیکی سایت

می خوام سایتم رو از لحاظ بنر ها و اسلایدر ها و ایکون ها به صورت حرفه ای تبدیل کنم لطفا نمونه کار های خودتون رو همراه با قیمت دقیق چه به صورت جزئی چه کلی برام ارسال کنید.

توافقی

ریدیزاین ربات تلگرامی

سلام من یک دیزاین فوق العاده جذاب میخواهم برای یک ربات که دقیقا شبیه ربات تلگرامی تپ کوین هست در تلگرام ای دی ربات اینه TapCoinsBot@ ست رنگبندی مد نظرتون یا نمیدونم طراحی اولیه صفحه اول مد نظرتون و مدت زمان و قیمت رو برام بفرستید.

توافقی

مدلسازی 3D به همراه انیمیشن و متریال در بلندر و آنریل انجین

قرار است یک مدل سه بعدی کوچک، از محیطی مجازی که از پیش طراحی شده، مدلسازی شود. از این مدل به عنوان یک نقشه نویگیتور سه بعدی در محیط استفاده میشود و نسبت اندازه ها و شکل کلی باید مشابه محیط اصلی باشد. * مدل نویگیتور باید Low Poly تر از مدل محیط اصلی باشد. * ظاهر شدن و محو شدن این مدل مقابل کاربر باید همراه انیمیشن باشد. (اجزاء مختلف با انیمشن های متناسب ظاهر و محو شوند) * این مدل نیازمند طراحی یک متریال ترنسپرنت هولوگرامی (Sci-Fi Hologram) میباشد و آشنایی با تکنیک های تکسچرینگ و UV و تکنیک PBR متریال مورد نیاز است. * نیاز است انیمیشن و متریال گفته شده در محیط آنریل انجین پیاده سازی شوند و فایل نهایی در این محیط تحویل داده شود. + مدل محیط اصلی به همراه تمام اجزاء مورد نیاز برای انیمیشن در بلندر در اختیار قرار میگیرد. + عکس هایی از محیط اصلی و مدل بلندر آن برای دید بهتر قرار گرفته است.

2,000,000 تومان

تغيير نوشته يك فايل لايه باز فتوشاپ كارت ويزيت

سلام من يك فايل فتوشاپ لايه باز كارت ويزيت دكتر دارم ميخواهم يك نفر فقط نوشته رو و پشت كارت ويزيت را تغيير دهد. فقط اسم دكتر و ادرس و تلفن تغيير ميكند سایت جهت دانلود فایل فتو شاپ https://s32.picofile.com/file/8477705550/22_4535.zip.html

200,000 تومان

پیام ها