جزئیات پروژه

  1. Home
  2. ادیت عکس
  3. جزئیات پروژه
فریلنسرها

عکاسی از مزرعه برنج و پروسه سفید کردن آن و خود برنج

  • مدت زمان پروژهکمتر از یک هفته
  • سطح پروژهسطح معمولی
  • زمان تحویل پروژهمنقضی شده

جزئیات پروژه

درود

به یک عکاس عزیز که ترجیحا ساکن گیلان (یا مازندران) باشه و بتونه از مزارع برنج (نوع برنج هاشمی یا صدری یا طارم باشه و برنج های پر محصول مثل ندا و فجر و شیرودی و … اصلا نباشه) و کارخونه برنج عکس بگیره برام احتیاج دارم.

ما یکسری عکس مرتبط با فرآیند تولید برنج نیاز داریم. الان که در فصل برداشت هستیم، عکس از مزرعه، فرآیند حین برداشت سر زمین، انجام کشت دوم (در صورت امکان) و … . همینطور عکسهایی از کارخونه برنج که فرآیند سفید کردن و الک و … رو نشون بده. همینطور از شلتوک و خود محصول برنج و محصولات جانبی اون مثل دانه های شکسته و سبوس و سایر موارد.
البته ما برای تکمیل مقالات و متونمون که مربوط به تولید برنج هست به این عکسها نیاز داریم ولی چیزی که به شما برای درک بهتر نیاز ما کمک میکنه اینه که تصور کنید که بدون متن با یکسری عکس پشت سر هم این فرآیند برداشت و آماده سازی برنج رو بخواید نشون بدید.

از مزرعه، مراحل برداشت برنج، مراحل پروسه آماده سازی اون و فرآیندهایی که روی برنج در کارخانه برنج انجام میشه مثل سفید کردن و بوجاری و الک و بسته بندی و …. همچنین از خود برنج سفید و شلتوک و اضافات و شکسته و سبوس و …(دوباره مینویسم که نوع برنج هاشمی یا صدری یا طارم باشه و برنج های پر محصول مثل ندا و فجر و … اصلا نباشه) عکس تهیه کنه.

عکس ها هم بصورت حرفه ای گرفته بشه (با دوربین یا موبایل فرقی نداره) و با کیفیت باشه

حداقل مهارت های مورد نیاز:

نوع فریلنسر مورد نیاز برای انجام این پروژه:

چنانچه توانایی انجام پروژه را دارید به عنوان فریلنسر وارد شوید سپس پیشنهاد ارسال کنید.  راهنما

اینجا کلیک کنید
1
پشتیبان
پلتفرم پارس فریلنسر
سلام
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم!