پی دی اف طراحی تا مونتاژ ژنراتور 50 مگاواتی با دور کم

مدت‌ها پیش

بودجه

600,000 تومان

تاریخ انقضا

16 مرداد 1401

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

سلام  یک پی دی اف کامل برای طراحی تا مونتاژ کامل یک ژنراتور 50 مگاواتی با دور کمتر از 100 دور در دقیقه میخواستم بعلاوه  طراحی و مونتاژ یک ترانسفورماتور مورد نیاز برای بعد از اینکه این مقدار توان تولید شد  توسط ژنراتور بتونه تنظیم بشه برای ارسال به شبکه برق سراسری یا مصرف داخل کارگاه. شرح داخل پی دی اف هم بدین ترتیب که از ابتدای شروع طراحی و محاسبه مقدار کویل یا سیم مسی مناسب با تعداد دور و تعداد شیارها و عمق شیارها و فاصله و زاویه شیارها و نحوه انتقال جریان تحریک به روتور و کلیه جزییات از صفر تا صد طراحی و مونتاژ این ژنراتور و ترانسفورماتور مورد نیاز برای تولید و تنظیم ولتاژ و آمپر برای استفاده داخل کارگاه یا ارسال به شبکه برق سراسری. محاسبه کلیه هزینه های ساخت این ژنراتور و ترانسفورماتور  رو با نقشه های دیاگرام و متلب و شماتیک رو میخواستم و با تصاویر بیشتر میخواستم مراحل توضیح داده بشه با محاسبات دقیق و بدون اشتباه و انتخاب نوع آلیاژ هسته روتور و استاتور و نقشه کامل سیم پیچی و کلیه اطلاعات دقیق مورد نیاز برای طراحی تا تولید نهایی این ژنراتور و ترانسفورماتور رو میخواستم با تصاویر و محاسبات مقدار مواد اولیه مصرفی و تجهیزات مورد نیاز برای تولید این دو دستکاه و کنترل و بهره برداری بعد از ساخت این دو دستگاه با تشکر البته اگر این فایل درست و کامل ارایه بشه در صورت موافقت اسپانسر و اخذ مجوزات برای انجام خود این پروژه از فریلنسری که این فایل رو ارایه کرده با حقوق عالی  دعوت به همکاری  خواهد شد.


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

ali karimi
ali karimi

ali karimi

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها