کدنویسی پیل سوختی اکسید جامد در متلب

مدت‌ها پیش

بودجه

300,000 تومان

تاریخ انقضا

28 شهریور 1401

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

من یه مقاله پیل سوختی اکسید جامد رو با استفاده از متلب و مدل گوس-جردن کدش رو زدم ولی این ارور میده و من نتونستم حل کنم من کد این مقاله رو تا فردا شب لازم دارم. حالا یا از اول کدش زده بشه یا همین کد من اصلاح بشه به جواب برسه و اگه جواب با مقاله متفاوت بود اون هم اصلاح بشه. من کد و مقاله و کد رو در اختیارتون میزارم ولی این رو من نهایت تا فردا شب باید تحویل بدم. ممنون کل کد 250 خط هستش که 220 تاش داده هارو نشوتم یعنی کد راحتیه.


فایل پیوست


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

میثم سلیمانی
میثم سلیمانی

میثم سلیمانی

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها