طراحی فروشگاه آنلاین و انواع سایت شخصی و شرکتی و خدماتی

توضیحات

هر فرد، سازمان، کسب و کار و… به یک وبسایت نیاز دارد.

وبسایت مانند شناسنامه شماست که معرف شخص شما و کسب و کار و خدماتتان است.

شبکه های اجتماعی و پلتفرم های سایت ساز رایگان، دیر یا زود دستخوش تغییرات و قوانین دست و پاگیری می شوند که نهایتا منجر به از دست دادن اعتبار شما و کارتان خواهد شد. لذا داشتن وبسایت اختصاصی ضروریترین نیاز شما می باشد.

پیاده سازی سایت مورد نظرتان بر پایه وردپرس انجام خواهد شد.

  • چرا وردپرس را پیشنهاد میدهیم؟

وردپرس یک پلتفرم منبع باز رایگان است که بیش از 50 متخصص و برنامه نویس بصورت رسمی، و بیش از 2000 نفر داوطلب در سراسر دنیا بصورت مرتب در حال توسعه و بروزرسانی آن هستند. لذا به لحاظ امنیت و افزایش امکانات، جایی برای بحث باقی نمی گذارد.

  • وردپرس رایگان است، چرا بابت آن پول دریافت میکنیم!؟

بله وردپرس کاملا رایگان است و خود شما می توانید براحتی آن را نصب و استفاده نمایید. اما نصب وردپرس فقط شروع ماجراست…. جزئیات فنی بسیار زیادی وجود دارد که صرفا توسط متخصصین امر و افراد باتجربه امکان انجامش وجود دارد. مانند طراحی صفحات مورد نیاز، نصب و تنظیمات افزونه های مورد نیاز، ایمن سازی، بهینه سازی، رفع باگ های احتمالی و…. که تلاش شبانه روزی برنامه نویس یا پیمانکار را میطلبد.

  • با مدیریت و نحوه کار با وردپرس آشنایی ندارید؟

نگران نباشید، طراحی سایت و تحویل آن به شما تنها شروع آشنایی ما با شماست، حداقل تا 3 ماه پیشتبانی ما را خواهید داشت، آموزش های رایگان از صفر تا صد در خدمتتان خواهیم بود… مشاوره های متنوع که باید برای هر کدام کتابهای مختلفی را بخوانید و به افراد مختلفی مراجعه کنید و هزینه های زیادی را متقبل شوید… را با ما رایگان تجربه خواهید کرد.

  • سوالات بیشتری دارید؟

راحت باشید، میتوانید هر چند تا سوال که دارید از ما بپرسید، از طریق چت و پیام در خدمت شما هستیم و پاسخگوی همه سوالات و شبهات شما خواهیم بود.

 

به اطلاع می‌رساند ، جهت بهبود زیرساخت و بهینه‌سازی خدمت‌رسانی به شما عزیزان، از ساعت 12:00 الی 23:00 روز چهارشنبه، 12بهمن ۱۴۰۱ احتمال اختلال و قطعی در پلتفرم پارس‌فریلنسر وجود خواهد داشت.