طراحی محرک الکترومغناطیسی کلید خلا

مدت‌ها پیش

بودجه

300,000 تومان

تاریخ انقضا

23 خرداد 1400

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

به یک نفر مسلط به نرم افزار کامسول (بخش الکترومغناطیسی) برای شبیه سازی محرک الکترومغناطیسی کلید خلا یک مقاله نیاز داریم. مقاله ترجمه شده آماده است و باید محرک الکترومغناطیسی آن شبیه سازی شده و نتایج مقاله بدست آید و فایل کامسول ارائه شود. (شامل تصاویر و نمودارهایی که در مقاله وجود دارد و همچنین فایل شبیه سازی شده.) همچنین باید با تغییر برخی پارامترهای شبیه سازی بهینه سازی صورت گیرد(که در ضمن پیشرفت پروژه اعلام می شود و فقط تغییر پارامترهایی است که قبلا شبیه سازی شده است). لازم است علاوه بر گزارش نتایج، متنی هم ارائه شود که مراحل طراحی در کامسول را توضیح دهد.


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

farhad shojaeivand
farhad shojaeivand

farhad shojaeivand

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها