نوشتن یکی از بخش های یک Review Paper در مورد کاربرد دیپ لرن

مدت‌ها پیش

بودجه

100,000 تومان

تاریخ انقضا

7 اردیبهشت 1401

مدت زمان پروژه

0 روز

پیشنهادها

0 پیشنهاد

نیاز به فاز بندی

ندارد

سطح پروژه

ساده

توضیحات پروژه

برای نوشتن یک بخش از یک Review Paper را به کمک نیاز داشتم. (در حدود دو صفحه) مقالاتی که قراراست ریویو شوند را آماده کرده ام و خواهم فرستاد. مقالات در مورد کاربرد دیپ لرنینگ در خطایابی ترانسفورمر میباشند. زبان مقاله هم انگلیسی است. موضوع ریویو: Application of Deep Learning on Power Transformers ریویو به این  صورته که واسه هر مقاله ورودی ها، روشی که استفاده کردند و key results رو بیان کنید در آخر هم تو یه جدول این ها رو با هم مقایسه کنید. همانطور که اشاره کردم، قرار نیست یک مقاله کامل نوشته بشه. یک زیربخش از یک ریویو پیپر خواهد بود. احتمالا در حدود دو صفحه از کل مقاله رو شامل بشه.


مهارت‌های مورد نیاز پروژه


دسته‌بندی

درباره کارفرما

Hamed761
Hamed761

Hamed761

0 (0)

پروژه های مشابه

تحلیل ارتعاشات وآنالیز مودال اجزا دوار از جمله توربین گازوژن

باسلام جهت اجرای پروژه سربازی در این زمینه موضوع فوق تقاضای همکاری دارم. مدت اجرای پروژه حدود یکسال می باشد. لطفاکسانی درخواست بدن که سابقه اجرای پروژه در این زمینه داشته باشند. ضمناکسانیکه در خارج از کشور هستند پیام ندهند چون زمینه اجرای همکاری وجود ندارد. این آگهی استخدام می باشد ومشکلی جهت تبادل شماره طبق قوانین سایت ندارد ضمنا موضوع و پروپوزال در اختیار مجری می باشد.

توافقی

شبیه سازی با نرم افزار برای مشکل تجمع مایع در چاه های گازی

برای موضوع تحقیقی تجمع مایع در چاه های گازی ( مشکلات، محاسبه افت فشار و تشخیص الگوهای جریان) که انجام شده است نیاز به اضافه کردن شبیه سازی با نرم افزار ٱلگا یا نرم افزار مرتبط با مثال میدانی دارم. همچنین تحقیق انجام شده است و فقط نیاز به اصلاح نهایی دارد. که در صورت قبول انجام کار نرم افزاری، pdf تحقیق ارسال میگردد.

1,000,000 تومان

تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

تحقیق و پژوهش در حوزه تحلیل داده‌های حجیم با ضمانت حریم خصوصی تفاضلی محلی

توافقی

پیام ها